Напрямок роботи ЗДОПріоритетні напрямки роботи колективу на 2021-2022 
навчальний рік:

-         патріотичне, громадянське виховання;
-         забезпечення доступності та якості дошкільної освіти відповідно до чинного законодавства про дошкільну освіту та програм розвитку, навчання і виховання дітей;
-         об’єднання зусиль сім'ї  та дошкільного закладу у вихованні здорової дитини;
-         охоплення  дітей 5-річного віку дошкільною освітою.

Пріоритетні завдання на 2016-2017 н.р.:

1.     Виховуємо нового українця (патріотичне і громадянське виховання).
2.   Збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей шляхом діагностування, систематичного планового оздоровлення дітей.
3.     Продовження роботи щодо поглиблення взаємодії з сім’ями вихованців для успішного розв’язання завдань громадянського виховання, формування духовних цінностей особистості, спрямованих на комплексне вивчення рідного краю. – «Люби і знай свій рідний край».
4. Налаштування системи методичної роботи з використанням педагогічних технологій мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку.
5.     Удосконалення форм і методів роботи з дітьми відповідно до новітніх наукових досягнень, реалізуючи гуманно-особистісний підхід до дитини. – Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».
6. Продовжувати роботу за програмами «Українське дошкілля», «Впевнений старт».
7.     Постійно працювати над питанням підвищення авторитету дошкільного закладу серед населення та підготовки дітей до навчання в Піщанській гімназії.

Немає коментарів:

Дописати коментар